“Golubice” odletele u drugo kolo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona

Šampionke Srbije izborile su plasman u drugo kolo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona, pobedivši na praznom Gradskom stadionu tim Agariste, šampiona Moldavije sa 4:0.

Prvi gol za Spartak postigla je Tijana Filipović u 30. minutu, pa je tim rezultatom završeno prvo poluvreme. Nakon pauze, devojke su se vratile sa još više entuzijazma, pa su golovi krenuli da se ređaju.

Naredna tri gola postigla je maestralna Violeta Slović. Mrežu protivničke ekipe, Slović je zatresla u 59. minutu. Samo deset minuta kasnije, Violeta postiže svoj drugi pogodak, a treći za tim Spartaka.

Šlag na tortu stigao je pred sam kraj utakmice, u 91. minutu, kada je Violeta postigla treći gol.