Međunarodni džudo turnir „Trofej Beočina”

Džudisti Spartaka učestvovali su na 13. Međunarodnom turniru u Beočinu na kom je učešće uzelo 538 takmičara iz 50 klubova iz sedam država, Bugarske, Rumunije, Mađarske, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, i Srbije.

Subotičani su osvojili osam medalja, a prvo mesto osvojio je Luka Milić u kategoriji do 30 kilograma dok su druga mesta osvojili Anđela Radaković u kategoriji do 44 kilograma(sekcija Bajmok) i Dragan Rajačić do 50 kilograma.

Bronzane medalje osvojili su Vuk Rovčanin u kategoriji do 25 kilograma, Nikola Rašović do 34 kilograma, Maksim Muhadinović do 46 kilograma, Čenge Kemiveš do 36 kilograma i Jovana Bogić do 40 kilograma.

Spartak je u generalnom plasmanu zauzeo 11. mesto. Trener Subotičana Dušan Bartaloš dobio je od domaćina zahvalnicu za doprinos razvoju džudoa.