Spartak nastavio niz poraza

Spartak je doživeo treći poraz u nizu, nakon što je juče u Novom Sadu, u okviru jedanaestog kola Superlige Srbije, poražen od ekipe Mladosti GAT rezultatom 1:0.

Na samom početku utakmice, domaćini su dominirali, ali je jedinu šansu iskoristio Andrija Radulović koji je zatresao mrežu Filipa Manojlovića u trideset trećem minutu.

Spartak, tokom prvog poluvremena, nije uputio ozbiljniju pretnju po domaćine, pa se na pauzu otišlo rezultatom u korist ekipe Mladost.

Tokom drugog dela igre nastavljena je dominacija domaće ekipe, ali je utakmica ipak završena rezultatom 1:0 za Mladost GAT iz Novog Sada.

U narednom kolu Spartak gotuje Radničkom iz Niša. Utakmica je zakazana za subotu, 17. septembar.