Odbojkašice Spartaka poražene od Partizana

U 17. kolu Super lige seniorki završeno je porazom Spartaka od Partizana 1:3 u setovima.

Izabranice Mirjane Muslin krenule su hrabro, što je rezultiralo osvojenim setom (25:17). Sve je ukazivalo na to da će plavo-bele iskoristiti prednost i udvostručiti je, ali gostujuća ekipa nije mislila tako.

Drugi set završen je rezultatom 18:25 u korist Partizana.

Naredni set prošao je loše po “Golubice”, pa je razlika na kraju seta bila čak 11 bodova.
Ipak, gošće je do same završnice vodila Sredićeva koja je bila nezaustavljiva.

Mlada nada Spartaka, Vasja Filipović, navodi Partizan na tajm-aut kod rezultata 19:20. Sve je delovalo da će plavo-bele devojke uspeti da naprave preokret i izjednače rezultat, ali gostujuća ekipa poslednji, četvrti set, završava u svoju korist (20:25).