TSC izgubio od Crvene Zvezde

TSC je okviru 23. kola Mozzart bet Superlige na svom terenu ugostio aktuelnog šampiona naše zemlje, ekipu Crvene Zvezde i pretrpeo poraz rezultatom 1:3 (0:1).

Strelac: 0:1 Gelor Kanga (penal) u 36., 1:1 Miloš Pantović u 61., 1:2 Osman Bukari u 63., 1:3 In Bom Hvang (penal) u 84. minutu.

TSC: Ilić, Krstić, ​Pejić, Antonić, Petrović (od 70. Vlalukin), Milosavljević, Vulić (od 70. Radin), Đakovac (od 90. Popović), Jovanović (od 70. Rakonjac), Ćirković, Pantović (od 74. Stanić).

Crvena Zvezda: Glazer, Mijailović, Dragović (od 30. Điga), Spajić, Rodić, Hvang, Kanga, Ivanić (od 78. Kraso), Lučić (od 43. Stamenić), Bukari, Endiaje (od 78. Olanjinka).

Gosti su do prednosti stigli u 36. minutu kada je Kanga bio precizan sa 11 metara. U nastavku meča TSC uspeva da izjednači preko Pantovića koji je bio najviši u skoku nakon udarca iz ugla.

Crvena Zvezda do novog vođstva dolazi samo minut nakon izjednačenja. Bukari je bio spretan na drugoj stativi za 1:2. Konačan rezultat postavio je Hvang sa bele tačke u 84. minutu.

TSC u narednom kolu putuje u Kruševac gde će snage odmeriti sa Napretkom.