TSC slavio u Novom Sadu

Fudbaleri TSC-a savladali su Mladost Gat u Novom Sadu rezultatom 1:2 (1:2) u okviru 22. kola Mozzart bet Super lige.

Strelci: Đorđe Denić 11. minut , Ifet Đakovac 16. minut (P) , Petar Ratkov 31. minut

Mladost Gat: Milojević, Ćosić, Fagundes, Đenić, Gal, Hackman, Ilić, Janković, Maksimović, Milić, Mituljkić. Igrali su još: Arsić, Babić, Jočić, Marković, Vidakov.

TSC: Ilić, Antonić, Čalušić, Cvetković, Ilić, Jovanović, Petrović, Radin, Ratkov, Stojić, Đakovc. Igrali su još: Kuveljić, Milosavljević, Stojković.

Mladost Gat je povela nakon jedne gužve ispred gola gostiju pogotkom Đorđa Denića u 11. minutu. Nekoliko minuta kasnije, izjednačenje Bačkotopolčanima doneo je Ifet Đakovac udarcem sa bele tačke.

Petar Ratkov doneo je pobedu TSC-u u 31. minutu kada je pobegao odbrani domaćih i lako matirao nemoćnog Milojevića.
Mladost je od 41. minuta igrala sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Emanuel Hekmen.

TSC se nakon odigranog 22. kola nalazi na 3. poziciji sa 45 osvojenih bodova.