ŽFK Spartak ubedljiv protiv Osijeka

Fudbalerke ŽFK Spartak odigrale su kontrolni meč u okviru priprema za nastavak sezone protiv ekipe Osijeka i slavile ubedljivo na Gradskom stadionu rezultatom 5:1 (1:1).

Strelci: Filipović 46., 84., 88., Uvalin 66., Stupar 77. za ŽFK Spartak, Belovan (AG) 5. minut za Osijek.

ŽFK Spartak: Škandro, Vučković, Belovan, Slović, Radulović, Filipović, Bouduva, Ilić, Gajić, Stupar, Ćirić. Igrale su još: Mihajlović, Vago, Baka, Gaković, Šarić, Uvalin.

Osijek: Anastasijadis, Živković, Bulut, Damjanović, Nevrkla, Lojna, Francuzović, Kirilenko, Balent, Lubina, Barišić. Igrale su još: Đurčanski, Popić, Andrić, Roso, Pranjić, Radaković.

Gošće su bolje otvorile meč i povele nepažnjom u odbrani Spartaka. U nastavku su Subotičanke preuzele inicijativu i uspele do odmora da izjednače.

U drugom poluvremenu ređale su se prilike pred golom gošći i Spartak je sa još četiri gola na kraju ubedljivo slavio.