Spartak nastavlja seriju poraza

Jedanaesto kolo Superlige Srbije završeno je još jednim porazom Spartaka, ovoga puta u Beogradu od Partizana (5:0).

Tim Partizana diktirao je tempo od prvog do poslednjeg minuta utakmice.

Već u četrnaestom minutu domaćini dolaze do prednosti — Nikola Terzić dodaje loptu Kvinsi Menigu, te je šalje u dubinu Rikardu Gomešu koji je bio mudriji od Miše Dubljanića, pa je zatresao mrežu gostujuće ekipe.

Iako je utakmica bila dinamična, naredni gol je postignut u nadoknadi prvog poluvremena. Inicijator ove akcije bio je Kvinsi Menig koji je vešto prevario Davida Dunđerskog i poslao loptu paralelno sa linijom peterca, gde se našao Nikola Terzić koji je bio skoncentrisan i poslao loptu u gol.

U šezdesetom minutu Kvinsi Mening šalje loptu u protivnički gol za trostruku radost, a samo tri minuta kasnije Rikardo Gomeš donosi novo slavlje saigračima.

Crno-belima ni ovaj rezultat kao da nije bio dovoljan, pa je u poslednjem minutu igre Filip Holender postavio konačan rezultat od 5:0.
Ovaj poraz doveo je Spartak na deseto mesto Superlige Srbije sa osvojenih dvanaest bodova na tabeli.