MKK „Spartak Office Shoes” poražen u Beogradu!

Košarkaši Spartaka juče su gostovali ekipi OKK Beograd u okviru 2. kola A grupe Super lige Srbije. Poraženi su Subotičani po drugi put ove sezone od Beograđana ubedljivo rezultatom 87:67 (29:13, 16:20, 18:20, 24:14).

OKK Beograd: Miljenović 32, Jelavić 16, Mušikić 6, Topić 8, Malovec 12, Milenković 5, Vukčević 8, Milutinović, Paunović, Živković, Labović, Krsmanović.

Spartak Office Shoes: Milijašević 9, Ilkić 6, Prlja 6, Dodić 3, Milisavljević, Danilović 4, Sokolović 4, Bojić 14, Medarević 13, Barna 8, Gazibegović.

Da će uslediti ubedljiv poraz Spartaka nagovestila je već prva četvrtina u kojoj su domaćini napravili razliku od plus 16. U nastavku je Spartak uspeo koliko toliko da uhvati priključak pre svega sa raspoloženim Bojićem, ali su Beograđani bili bolji rival i nisu dozvolili preokret.

Spartak Office Shoes nakon dva odigrana kola Super lige ima dva poraza i nalazi se na trećoj poziciji na tabeli. U narednom kolu Subotičani će 10. maja na svom terenu dočekati ekipu Zlatibor Gold gondola.