Odbojka: Spartak nadigrao Nišlije

U meču 21. kola Superlige za odbojkaše Spartak je na svom terenu nadigrao ekipu iz Niša i slavio ubedljivo sa 3:0 (25:22, 25:16, 25:16). Subotičani su ovom pobedom upisali 37. bod u tekućem šampionatu.

Spartak: Jungić 3, Mašulović 14, Tončić, Lečić 6, Vulikić, Džakson 7, Suvacki 5, Šebek, Pavlović 7, Džasper 18, Tešović, Tumbas, Dulić, Peić.

Niš: Todorović, Đorđević, Milovanović 1, Kostadinović 6, Antić 6, Vulović 1, Šarović 7, Raos 3, Kitanović 2, Jeremić, Đokić 12.

Gosti su imali vođstvo do sredine prvog seta, ali je Spartak prelomio i u finišu prvog perioda slomio otpor gostiju, pa je na semaforu stajalo 1:0.

U nastavku Subotičani zatežu odbranu i sa dobrim napadima dolaze do prednosti koju su održali do kraja seta za 25:16.

Malo su se domaćini opustili u trećem setu što su gosti kaznili i stekli početnu prednost. Sve je nagoveštavalo uzbudljivu završnicu ali je Spartak sa raspoloženim Mašulovićem i Džasperom rešio set u svoju korist.

U narednom kolu Spartak putuje u Gornji Milanovac gde će igrati sa ekipom Takovo.