Rukomet: Spartak slavio u Apatinu

Rukometaši Spartaka ostvarili su pobedu u okviru 15. kola Super B lige, te slavili na gostovanju protiv ekipe Apatina rezultatom 26:19 (14:8).

Apatin: Milićević, Pilipović 5, Lazić, Horvat, Ćopić, P. Mandić 1, Kovčin, Z. Mandić, Mačkić 4, Polovina, Milojević 5, Komazec, Braun 2, Galfi, Gardijan 2.

Spartak: Starčević, Momić 3, Miskin 2, Vuković, Marić, Ivić, Potpara 1, Gašić, Spremo, Radosavljević 9, Perazić 1, Bukvić, Živković, Stevović 5, Laković 5, Vojvodić.

Spartak je opravdao ulogu favorita i bez većih problema savladao ekipi Apatina.

Poveli su Subotičani od starta meča, iz minuta u minut su povećavali razliku, te su na odmor otišli sa šest golova prednosti.
Drugo poluvreme su otvorili mini serijom od 3:0 i poveli sa 17:8.

Apatinci su uspeli sredinom drugog dela da se približe na minus 4, ali više od toga nisu mogli.

U timu Spartaka, Uroš Radosavljević je bio najbolji pojedinac sa devet pogodaka, dok su Stevović i Laković meč završili sa po pet golova. U sastavu Apatina Milojević i Pilipović su meč završili sa, takođe, po pet pogodaka.

U narednom kolu, Spartak na svom terenu dočekuje ekipu Inđije.