Ubiparip džoker u Novom Pazaru!

Fudbaleri Spartaka gostovali u Novom Pazaru u okviru zaostalog 9. kola Mozzart bet Superlige i u samom finišu susreta golom rezerviste Ubiparipa slavili sa 0:1 (0:0) i tako okončali jesenji deo prvenstva.

Strelac: Ubiparip 86. minut za Spartak.

Novi Pazar: Mirković, Lazić, Azemović, Fajad, Ergelaš, Sise, Đinho, Karaklajić, Suma, Ljajić, Šćepović. Igrali su još: Bogdanovski, Opara, Čirjak, Milojević.

Spartak: Vulić, Stanojev, Tanasijević, Vidaković, Ćalasan, Prijović, Tošeski, Mijić, Bijelović, Todorovski, Mudrinski. Igrali su još: Babić, Lukić, Ubiparip, Rošević.

Obe ekipe su u meč ušle sa željom da osvoje ceo plen i pretile u prvom delu igre, pa su golmani imali posla. Novi Pazar je već u prvom poluvremenu ostao bez Ljajića koji se povredio, pa je Spartak pokušavao da iskoristi hendikep domaćih.

U nastavku meča, strateg Subotičana Nenad Lalatović je sve karte bacio u napad i to mu se isplatilo u samom finišu kada je iskusni Ubiparip lepo krunisao kontranapad i doneo veliku radost svojoj ekipi.

Spartak je jesenji deo prvenstva Superlige okončao na 9. mestu sa 25 osvojenih bodova.