KMF Spartak i dalje bez bodova

KMF Spartak je u subotu gostovao u Smederevskoj Palanci ekipi Partenon u okviru 3. kola Druge futsal lige. Doživeli su Subotičani i treći vezani poraz u novoj sezoni rezultatom 7:4 (3:2).

Strelci: Nađ 35., Kokotović 4., Milovanović 25, 34., Đorđević 15., 33., Milosavljević 17. minut za Partenon, Žeravica 20., 38., Čičić 9., Guberinić 26. minut za Spartak.

Partenon: Nađ, Radić, Arsić, Kokotović, Milovanović, Nestorović, Jovanović, Đorđević, Milosavljević, Spasojević, Marković, Tufegdžić.

Spartak: Bjelica, Celin, Žeravica, Čičić, Guberinić, Popović, Bašić, Bursać, Vukelić.

Naredno kolo Subotičani igraju kao domaćini protiv ekipe Bele crkve iz Kuršumlije.