Odbojka: Golubovi slavili protiv Ribnice

U okviru 15. kola Super lige, odbojkaši Spartaka savladali na svom terenu ekipu Ribnice iz Kraljeva rezultatom 3:2 (25:17, 25:20, 25:27, 22:25, 15:13).

Spartak je nastupio u sastavu: Jungić 5, Lečić 7, Vulikić 5, Kan 18, Dulić 9, Pavlović 6, Omar 23, Milović, Peić, Tomčić, Šuvački, Lončarević.

U Sportkoj hali Dudova Šuma viđen je fantastičan meč. Uspeli su plavo-beli golubovi da se revanširaju Ribnici za poraz u Kraljevu.

Spartak je odigrao sjajno u prva dva seta, dominirao i sve se činilo da će to biti lagana pobeda.
Ipak, gosti su treći i četvrti set odigrali dobro i uprkos stalnoj rezultatskoj klackalici uspeli da dodju do 2:2.

Peti set je doneo veliku dramu, jer se rezultat stalno smenjivao na obe strane da bi Spartak u poslednjim trenucima meča ipak imao više koncentracije i karaktera da dobije meč.

Nakon nepotpunog 15. kola Spartak zauzima 3. mesto na tabeli Super Lige sa osvojenih 25 bodova.