Fudbalerke Spartaka savladale Antalijaspor

Fudbalerke Spartaka, koje se nalaze na pripremama u Turskoj, odigrale su prijateljsku utakmicu protiv ekipe Antalijaspor i slavile rezultatom 2:0 (1:0).

zfk spartak

Spartak je rano stigao do prednosti golom Živane Stupar, a pobedu je potvrdio u 70. minutu golom Monje Jošić. Nakon završetka meča šef stručnog štaba Boris Arsić i kapitenka Violeta Slović su dali izjave.

arsic

Arsić je rekao da je cilj bio da se na probu stave sve mlade igračice, da odigraju makar jedno poluvreme, a mnoge su pokazale da se u dogledno vreme na njih može ozbiljno računati. Zbog poštede juče nisu nastupile Anđela Frajtović, Anastasija Ćirić, Elena Cvetković i Milica Gaković.

Kapitenka Violeta Slović je takođe izjavila da je zadovoljna učinkom i prikazanom igrom. Kaže da je dobro zbog samopouzdanja kada se prva prijateljska utakmica završi pobedom.